Loading...

Wzrost zainteresowania męską prasą

Zdaje się, że w ostatnich latach zwiększyła się zarówno liczba wydawanych w języku polskim czasopism dla mężczyzn, jak i jakość publikowanych tam artykułów. Również w Internecie jest coraz więcej stron specjalnie dla panów, a spory ich procent to naprawdę ciekawe witryny. Z czego może to wynikać? Może po prostu ze zwiększonego popytu na tego typu publikacje? W ostatnich latach coraz więcej panów zaczęło o siebie dbać. Dotyczy to zarówno kwestii związanych z urodą, jak i ze zdrowiem.

W męskiej prasie i na analogicznych portalach tym tematom poświęca się sporo miejsca. Szczególnie o sporcie, ale nie postrzeganym z perspektywy kibica, pisze się całkiem sporo. Trudno powiedzieć, właściwie dlaczego panowie tak chętnie sięgają po męską prasę i zaglądają na strony poświęcone męskiej tematyce. Może również ma na to wpływ kultura zachodnia, która coraz silniej zakorzenia się w naszym społeczeństwie.

Znaczny procent czasopism dla panów to przecież zachodnie marki, które dopiero po pewnym czasie trafiły na polski rynek.

https://letsing.pl/artysci/o-n-a