Loading...

Treści specjalnie dla panów

W ostatnich latach znacznie rozrósł się rynek tak zwanej męskiej prasy. W kioskach dostać można już całkiem sporo tytułów, których docelowym odbiorcą ma być mężczyzna. Jedne z nich są bardzo specjalistyczne, a inne mają charakter ogólny.

Jest w czym wybierać. Przez spory okres czasu w salonach prasowych nad męskimi gazetami zdecydowanie dominowały czasopisma dla pań. Teraz sytuacja się nieco wyrównała.

Zdaje się również, że wzrost ilości połączony był również ze wzrostem jakości. W tytułach takich jak chociażby Playboy – oprócz zdjęć roznegliżowanych kobiet, które zawsze były w tym tytule bardzo ważne – znaleźć można naprawdę świetne artykuły. Są tam publikowane zarówno wywiady z ciekawymi postaciami, jak też artykuły poświęcone różnej tematyce.

Jest więc nie tylko co oglądać, ale i co czytać. Oczywiście, także w sieci pojawiło się w ostatnich latach wiele stron utworzonych specjalnie dla panów. Nie chodzi tutaj oczywiście o witryny z kobiecymi aktami, bo te były tam zawsze, ale o strony z ciekawymi treściami, których tematyka interesuje głównie panów.

piosenki karaoke z tekstem