Loading...

Pomysły na krótki weekend z dzieckiem

Mając małe dziecko znacznie ograniczają nam się możliwości zaplanowania weekendowych rozrywek. Każda bowiem atrakcja musi być dobrze przemyślana, aby mogło z niej skorzystać także dziecko.

Co zatem warto robić, aby spędzić w atrakcyjny sposób kilka wolnych dni? Proste rozwiązania okazują się zawsze najlepsze – wycieczka do zoo, oceanarium, fokarium a może cyrk? Na pewno każda z tych opcji przypadnie do gustu twojemu maluchowi. A i dorośli zapewne będą się nieźle bawić podczas takiej wycieczki.

Jednak aby ciekawie spędzić weekend wcale nie musicie opuszczać domu. Jak się bowiem okazuje wiele rozrywek zorganizować możecie we własnych czterech kątach.

Wyciągnij duży brystol i farby plakatowe. Nie musicie malować tylko pędzlami – użyjcie do tego waszych rąk oraz stóp – dzieci na pewno będą się świetnie bawić.

Jeżeli postanowicie zostać w domu możecie także urządzić sobie noc bajek. Świetnie sprawdzą się rzutniki do wyświetlania bajek na ścianie – dorosłym na pewno przypomną ich czasy dzieciństwa.

https://www.ararattrek.pl/miejsce/gruzja/ łóżka kontynentalne z pojemnikiem