Loading...

Lepiej nie wierzyć horoskopom

Czasami każdy z nas chciałby uzyskać odpowiedzi dotyczące tego, jak będzie wyglądało jego życie w przyszłości. Jedni z nas są niecierpliwi, a inni po prostu boją się jutra i z niepokojem patrzą w przyszłość.

Zapewne każdy chciałby poznać numery, które padną w następnym losowaniu totolotka czy też wyniki meczów następnej rundy, bo na takich informacjach można sporo zarobić. W przyszłości chcielibyśmy również czasem poszukać wskazówek dotyczących teraźniejszości, czyli informacji o tym, co powinniśmy z daną kwestią zrobić.

Zdaje się, że wymienione tutaj motywacje są głównymi motywacjami ludzi z zamiłowaniem czytających horoskopy i szukających porady u wróżki. Zdaje się, że zamiast zastanawiać się nad tym, jak będzie wyglądała przyszłość, lepiej jest skupić się na teraźniejszości, ponieważ właśnie dziś decyduje się wiele spraw, które wydarzą się jutro.

Jeśli nie nauczyliśmy się na jakiś egzamin, to raczej nie łudźmy się, że go zdamy. Gdyby jednak ktoś powiedział nam, że i tak zaliczymy ten przedmiot, to zapewne w ogóle byśmy nie otworzyli żadnej książki.

Wróżbom lepiej więc nie zawierzać, jeśli mogą one mieć wpływ na nasze aktualne działania. Horoskopy, które znajdziemy w kolorowych magazynach również nie powinny być dla nas jakąś wyrocznią.

Zwróćmy uwagę, że są one adresowane do milionów ludzi, co sprawia, że muszą mieć bardzo ogólny charakter. Nawet jeśli będziemy im ufali, to co da nam informacja, że w niedalekiej przyszłości dostaniemy awans w pracy? Jeśli go dostaniemy, to świetnie, ale jeśli stanie się inaczej, to możemy się tylko rozczarować.

Na przyszłość mamy wpływ w ograniczonym stopniu, bo część rzeczy zwyczajnie nie zależy od nas. Starajmy się jednak robić wszystko, żeby była ona świetlana.

https://www.mebleblackart.pl/lka-tapicerowane,27 staniki seksowne