Loading...

„Chwila prawdy”

„Chwila prawdy” to teleturniej połączony z reality show, emitowany przez telewizję TVN w latach 2002-2004. Program prowadził polski prezenter radiowy i telewizyjny – Zygmunt Chajzer. „Chwila prawdy” emitowana była przez 53 odcinki, a każdy z nich trwał 55 minut.

Powtórki teleturnieju widzowie mogli oglądać na kanale TVN 7. W każdym odcinku „Chwili prawdy” brały udział trzy rodziny. Zawodnicy wybierali dla siebie nagrody, o które następnie trzeba było powalczyć.

Wygrana zależała od jednej osoby z rodziny, wybieranej do wykonania zadania, najczęściej zręcznościowego. By opanować przydzielone zadanie, uczestnik miał jedynie siedem dni. Pierwszego dnia zawodnik zapoznawał się z wyznaczoną konkurencją, prezentowaną przez eksperta, a później mógł już zacząć naukę.

Po tygodniu rodzina przyjeżdżała do studia, gdzie wyznaczona do zadania osoba musiała wykonać je w odpowiedni sposób, nie przekraczając limitu czasu. Wśród nagród przyznawano między innymi samochód oraz cenne sprzęty, wybrane przez członków trzyosobowej rodziny. W przypadku przegranej, rodzina otrzymywała nagrody pocieszenia.

https://letsing.pl/artysci/korniki https://kiddyfave.com/domki-dla-lalek,225,0.html